3M Polen ve Spor Maskesi | Mantarhane Maskesi 3M Mushroom PX100

2

Mantar sporları ve polenlerinden sizi koruyan maske çok önemlidir ve kesinlikle kullanılmalıdır. Bir çok mantarcı beni arayıp hangi maske ve filtre mantar ve mantarhanelerde kullanılır diye soruyor. Piyasada birçok toz maskesi var ve bunların fiyatı 200tl ile 2000 tl arası değişiyor. Millete Çin malı 300-500tl ye toz maskesi satıyorlar üstelik üzerine yalandan 3M marka yazdıkları için mantarcılar da inanıyor. Sahteyle orijinali anlamanın da yolları var tabi ki… 

En Doğru Mantarhane Maske ve Filtresi Hangisi?

Bakın arkadaşlar, mantarcı arkadaşlar mantarhane kurmak isteyen dostlar. Sizi mantarın zehirinden poleninden gazından zararlarından koruyan bir tek filtre var onu da Kayra Mantar satıyor. Üstelik Türkiye’de mantar maskesi ve filtresi satan da odur.

Maske ve filtre setinin ücretini satış ekibimizi arayarak öğrenebilirsiniz. İletişim: GSM: 0506 837 96 69 mail: 

Mantarhanelerde Hangi Maske Ve Filtre Kullanılmalı

3M Polen Maskesi Ve Filtre Seti
3M Polen Maskesi Ve Filtre Seti

Mantarcı dostlarımıza önerimiz şu ki asla toz maskesi veya benzeri maske ve filtreler kullanmayın. Biz yılların mantarcıları olarak uzun süre yaptığımız araştırmalar sonucunda öğrendik ki mantarhanelerdeki zararlı kimyasaldan (spor, polen, küf) sizi koruyabilen bir marka ve ürün var. Üstelik bu ürünü Türkiye’deki pek çok ziraat mühendisi dahi bilmiyordu. Ta ki bizler bu ürünü Türkiye’ye getirene kadar.

Mantarhaneler kullanmanız gereken marka ve ürün adı 3M Marka olup mantarhaneler için özel üretilen 3M Mushroom PX100 )p3 (NIOSH standartlarına göre P100) (mantar filtresi) ismindedir. Adını kodunu boş verin çünkü her 3M marka maske fitre sizi asla ama asla korumaz. 3M markasının 3M Mushroom PX100 (Mantar Filtresi) maske ve filtre seti sizi korur.

Maske ve filtre setinin ücretini satış ekibimizi arayarak öğrenebilirsiniz. İletişim: GSM: 0506 837 96 69 mail: 

3M Polen Maskesi Ve Filtre Seti

3M Polen Maskesi Ve Filtre Seti
3M Polen Maskesi Ve Filtre Seti

Mantar sporlarına karşı tam koruma, mantar poleni ve mantar küfüne karşı % 99.9 tam koruma sağlamaktadır. Mantarcıları yıllardır maske ve filtre takmadan mantar toplamamaları konusunda uyardık ve hala uyarmaya devam ediyoruz. Her gün bizleri onlarca mantarcı arayıp uzun süre mantar maskesi ve filtresi kullanmadan mantar topladım ama şimdi çok kötü öksürüyoruz ne yapabiliriz diye dert yanıyorlar.

Onlara hemen maske ve filtre seti gönderiyoruz ama önemli olan iş işten geçmeden hastalığa yakalanmadan kullanmanız. Bizim mantarcılara gönderdiğimiz mantar maskesi ve filtresi 3M marka olup modeli sadece bizde bulunan 3M Mushroom PX100 (mantar filtresi) ürünüdür.  Dikkat: Asla mantar maskesi diye piyasadan 200-300tl’ye toz maskesi alıp sağlığınızdan olmayın. Çünkü geriye dönüşü olmayan sağlık problemleri yaşarsınız.

Maske ve filtre setinin ücretini satış ekibimizi arayarak öğrenebilirsiniz. İletişim: GSM: 0506 837 96 69 mail: 

3M Mushroom PX100 (mantar filtresi) Özellikleri

3M Mushroom PX100 (mantar filtresi) Özellikleri
3M Mushroom PX100 (mantar filtresi) Özellikleri

3M özel mantar filtresi olup Organik-Ozon Gaz/Buhar Filtresi. Mantar üreticileri ve mantarhanelerde kullanıma uygundur. Sizi zararlı mantar sporlarından %99.9 koruma sağlar. Partikül Filtreleri mantarlar için özeldir, katı ve sıvı partiküller P3R için koruma sağlar, organik ve asit gazları, sınır altındaki buharlar yanı sıra 10 x TLV’ye kadar ozona karşı da koruma sağlar.

Mantar sporları için hangi maske ve filtre kullanılmalı: Astım bronşit

Polen Ve Spor Maskesi Seti

Mantarhanelerde kullanılmak üzere özel tasarlanmış maske ve filtre seti iki parçadan oluşmaktadır. 1. parça mantarcıların kullanımına özel yapılmış 3M 7502 nolu maske ve  2. parça 3M Mushroom PX100 Filter (mantar filtresi) adlı filtredir.

Mantar Polen Ve Mantar Sporu Maskesi Fiyatı

Mantar sporları polenleri ve mantarhanelerdeki küf zehirinden ve kimyasal gazlardan sizi koruyan setin fiyatı Euro ile geldiği için sürekli değişmektedir. Maske ve filtre setinin ücretini satış ekibimizi arayarak öğrenebilirsiniz. İletişim: GSM: 0506 837 96 69

Mantarhane Maskesi Kullanmasam Ne Olur?

Eğer mantarhanede mantar toplarken 3M ürünü mantarcılara özel 3M Mushroom PX100 Filter (mantar filtresi) maske ve filtresi kullanmazsanız telafisi olmayan hastalıklara yakalanırsınız. Astım, bronşit ve KOAH hastalıkları bunlardan bazıları. Hatta bir çok mantar üreticisi maskesiz mantar topladıkları için öksürükten duramadıkları için ve hastalıkları çok ciddi seviyeye geldiği için mantarhanelerini satmak zorunda kaldılar.

Polen alerjisi maskesi Nedir Hangisidir?

Aslında mantarhanelerde kullanılan 3M Mushroom PX100 Filter (mantar filtresi)  maske setimizi kullanmaktaki amaç alerjiden çok mantarın tehlikeli kimyasallarından sizi %99,8 korumaktır. dolayısıyla sizler eğer doğru maske ve filtre seti kullanıyorsanız zaten asla mantarın olumsuz alerjik reaksiyonlarına bulaşmıyorsunuz. Ama eğer kullanmamayı seçen biriyseniz ve bu yüzden hastalığa yakalanmışsanız ve eğer henüz çok geç değilse bunu erken fark etmişseniz derhal 3M Mushroom PX100 Filter (mantar filtresi)  ürünümüzü kullanmaya başlayıp daha kötü sonuçlardan kurtulmayı deneyin.

3M 7500 7502 Maske Fiyatı

Aslında 3M markalı ve set içinde size gelen maske 7500 serisi denilmesine karşın sizlere 7502 (orta) Tekrar Kullanılabilir Yarım Maskesi gönderiyoruz bunun sebebi bu kodlu ürünün Türkiye vatandaşına uygun olmasında ötürüdür. Unutmayın 3M maske tek başına asla kullanılmamalı 3M Mushroom PX100 Filter (mantar filtresi)   olmadan hiç bir faydası olmaz. Patentli soluk verme ventili daha fazla dayanıklılık sağlar ve temiz tutması kolaydır. İş molalarında daha fazla rahatlık için boyna asılabilme özelliği.

Rahatlık ve dayanıklılık için yumuşak, silikon yüz parçası. Daha fazla rahatlık için ince burun köprüsü bölümü. Tamamen bakım yapılabilir. 136gr. 3M Cool Flow soluk verme ventili. Gaz, buhar ve partikülat filtreleri için esnek sistem. Maske ve filtre setinin ücretini satış ekibimizi arayarak öğrenebilirsiniz. İletişim: GSM: 0506 837 96 69 mail: satis@kayramantar.com

 • Kayın Mantarı (İstiridye Mantarı) Spor ve Poleni
 • Çam Kabara Mantar Sporu (Geyik Sütü Mantarı)
 • Borazan Mantar Sporu (Trompet Mantarı)
 • Kıvırcık Mantar Sporu (Halı Saçağı Mantarı)
 • Bal Mantar Sporu
 • Sığır Dili Mantar Sporu (Turuncu Sığır Mantarı)
 • Şitake Mantar Sporu (Kara Orman Mantarı)
 • Biftek Mantar Sporu
 • Kükürt Mantar Sporu
 • Cincile Mantar Sporu
 • Mantar poleni – mantar üretim çiftlikleri
 • Çiçek polenleri – Çiçek üretimi yapan seralar
 • Arı polenleri – Arıcılık işlerinde
 • İstiridye Mantar Sporu (Kayın Mantarı)
 • İmparator Mantar Sporu (Gelincik Mantarı)
 • Kuzu Göbeği Mantar Sporu (Höbelen Mantarı)
 • Pestik Mantar Sporu (Çörek Mantarı)
 • Tirmit Mantar Sporu (Geyik Mantarı)

3M 2138 P3 R

Organik – Ozon Gaz/Buhar Filtresi

3M™ 2138 P3R Filtreleri, katı ve sıvı partiküllere, limit altındaki organik ve asit gazlarına aynı zamanda 10 xTLV’ye kadar ozona karşı ekstra koruma sağlar.

Ek olarak OEL’in altındaki organik buhar ve asit gazlarına karşı da koruma sağlar. 3M™ 6000 Serisi ve 3M™ 7000 Serisi Yarım ve Tam Yüz Maskeleri için uygundur.

Filtreler için tipik endüstriyel uygulamalar ilaç endüstrisi, kimyasal tozlar, inşaat, taşocağı/seramik işleri, ateşe dayanıklı malzeme işleri, dökümhaneler, tarım, ağaç işleri ve gıda endüstrisidir.

Yorumlar

Yorum

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz