İstiridye (Kayın) mantarı üreticilerinin mantar sporları astım – bronşit tehlikesi

23

İstiridye mantarı (kayın mantarı) yetiştiricilerinin mantarhane içinde bekleyen büyük tehlike: astım bronşit hastalığı. Mantar üreticileri mantarlar büyümeye başladığı sırada ortaya çıkardıkları sporları soluyarak vücutlarında büyük rahatsızlıklara sebep oluyor. Mantar üreticilerinin yaşadıkları en büyük rahatsızlık da astım bronşit hastalığı. Sizi mantarın zararlarından koruyacak olan maske ve filtreyi aşağıda detaylıca yazdık. Nereden ne fiyata alacağınızı da yazdık.  Kayra Mantar 0506 837 96 69 satis@kayramantar.com İstanbul’da bulunmakta.

Mantarların sebep olduğu hastalıklar: Astım bronşit

Mantarlar üremeye başladığında bol miktarda spor üretirler. Eğer bu sırada mantar sporlarından koruyan bir koruyucu gaz maskesi kullanmıyorsanız vay halinize. İstiridye mantarının özellikle hasat döneminde sizi astı bronşit hastalığıyla tanıştırma olasılığı yüksek olan sporlar yoğun şekilde ortama dağılır. Bu sporlar ortamın sıcak oluşuyla daha da artar. Mantar sporlarından bizi koruyacak gaz maskesi ve filtresi kullanmıyorsanız astım hastalığına yakalanma riskiniz var demektir. Keza bu hastalığa yakalanmış birçok mantar üreticisi bu mesleği bırakıp mantarhanesini satmak zorunda kalmıştır. Eğer astım bronşit olmamak istiyorsanız kayın mantarı sporlarından sizi koruyacak filtre ve gaz maskesi kullanmanızı öneriyoruz.

Mantar sporlarından bizi koruyacak maskeyi kimden satın alırım diye merak edenlere maske ve filtre setini bu adamlardan satın alabilirsiniz. 3M Mushroom PX100 (mantar filtresi) Kayra Mantar 0506 837 96 69 satis@kayramantar.com İstanbul’da bulunmakta.

setin içinde 1 adet maske ve 2 adet filtre var. Mantar maskesi ve filtresi için yukarıdaki kayra mantar cep telefonunu arayın. Gerçek ve işe yarar mantar maskesini bir tek onlar satıyor.

İstiridye mantarı sporlarından sizi koruyacak maske ve filtre

Mantar sporlarından koruyan gaz maskesi ve filtresi nereden satın alınır?

Peki bu maskeleri nereden mi bulacaksınız. Aslında çok araştırdım ve Türkiye’de bir tek bu maske ve filtre setini İstanbul’daki güvenilir ve bu konuda uzman olduklarını öğrendiğim Kayra Mantar’dan. Başka bir yer de satıyordu ama onun sattıklarını araştırdım mühendislere sordum meğerse yalandan şeylermiş mantara karşı korumuyormuş. En güvenilir olan Kayra Mantar olduğunu uzmanlarından öğrendim. 3M Mushroom PX100 (mantar filtresi) Kayra Mantar 0506 837 96 69 satis@kayramantar.com İstanbul’da bulunmakta. Ayrıca Kayra Mantar’ın sahibi genç ve yen nesil girişimcilermiş. Bu işi adam gibi yaptıklarını hissettim açıkçası.

İstiridye (kayın) mantarı polen ve sporlarından sizi koruyacak tam güvenlikli gaz maskesi ve filtreleri Kayra Mantar’dan sipariş verebilirsiniz. Ben aradım ertesi gün hemen maskemi kargoladılar kapıma kadar geldi şimdi güvenle mantarların arasında dolaşıp hasta olmadan hasadımı yapıyorum. Bu tehlikeli durumu da sizlerle paylaşmak istedim. Kimse mantarların bu tehlikesinden bahsetmemişti bana. Bari ben insanlık vazifemi yapim dedim.

Hangi maske ve mantar filtresi kullanılmalı

Mantarhanelerde sadece tek bir 3M maskesi ve filtresi sizi korur onun da adı 3M Mushroom PX100 (mantar filtresi) Kayra Mantar 0506 837 96 69 satis@kayramantar.com İstanbul’da bulunmakta.

 

 

Yorumlar

Yorum

23 YORUMLAR

 1. Kendi sayfanızda kendi ürününüzün tanıtımını bir başkasının ağzından konuşuyormuş gibi yapmanın mantığı nedir gerçekten merak ediyorum 🤣🤣🤣🤣

  • MAntar maskelerinin ömrü en az 5 yıldır. Ama birlikte kullanılan filtrelerin ömrü ne kadar sık ve fazla kullınılırsa o kadar erken filtrelizasyon görevini kaybeder. Ama ortalama bir mantar filtresi 3 ila 6 ay arasında muhakkak değişmeli. Eğer deneme amaçlı mantar yapıyor ve 1-2 ayda bir spor yayan mantarların içine giriyorsanız yılda bir de değiştirebilirsiniz.

  • Maskelerin ömrü 5-10 yıl üzerindeki filtrenin ömrü ise en az 3 ay en fazla 9 ay sürer Mantar maskesi siparişi için satış ekibimizi arayabilirsiniz: 0506 837 96 69

  • Mantar maskesi siparişi için satış ekibimizi arayabilirsiniz: 0506 837 96 69

 2. Arkadaşlar makalede bahsetilen maskenin aynısını 0506 837 96 69 telefonu arayıp aldım. İşe yaradığını tecrübe ile söyleyebilirim. Maske kullanmaya başladığımdan beri rahat ettim.

 3. bende de öksürük başladı kimse uyarmadı bizi. şimdi kullansam hastalığım geçer mi kardeşim. kargo dahilkaç para ödeyeceğim kayra mantar

  • Hastalığınız geçtimi maskeden sonra selahattin bey?? Bizde aynu sorunla karşı karşıyayız?

  • Mantar maskesi siparişi için satış ekibimizi arayabilirsiniz: 0506 837 96 69

  • Merhaba Hüsniye Hanım, Mantar sporlarından sizi tam olarak koruyacak olan maske ve filtre 3M markadır. Maske 7000 serisi olup filtresi ise özel üst koruma sağlayan P3 Organik – Mantar Sporu, Küf ve Ozon Gaz Buhar Filtresi olma özelliğini taşımaktadır. Ve bunları bir maske ve 2 adet filtre olarak set halinde alıyorsunuz. Eğer elinizde maske varsa sadece filtre de satın alabilirsiniz. İyi günler. Kayra Mantar

  • Mantar maskesi siparişi için satış ekibimizi arayabilirsiniz: 0506 837 96 69

  • Mantar maskesi siparişi ve detaylı bilgi için satış ekibimizi arayabilirsiniz: 0506 837 96 69

  • Mantar maskesi siparişi için satış ekibimizi arayabilirsiniz: 0506 837 96 69

  • Mantar maskesi siparişi ve detaylı bilgi için satış ekibimizi her zaman arayabilirsiniz: 0506 837 96 69

  • Mantar maskesi siparişi için satış ekibimizi arayabilirsiniz: 0506 837 96 69

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here