Mantar ve Mantarhane İçin Gaz Maskesi ve Filtresi Hangisi?

0

Uzun zamandır yaptığımız araştırmalar sonucunda mantarcı dostarımızla da birlikte test ettikten sonra anladık ki Türkiye’de mantarın zararından sizi koruyabilecek tek mantar maskesi ve filtresi kayra mantar şirketinin sattığıdır. Yani 3m marka özel mantar filtresi ve maskesiyle birlikte takım halinde satılan 7500 serisi maske. Bu maske ve filtrenin adı 3M Mushroom PX100 (mantar filtresi).

UNUTMAYIN! Bu ürünü Türkiye’de Kayra Mantar satıyor. Peki bu maske neden mi önemli çünkü bu maskeyi kullanmayanlar öksürükten sonra yakalanabilecekleri ölümcül hastalık yüzünden mesleklerini bırakıp mantarhanelerini devrettiler. Siz de başladığınız işte yarım kalmamak için bu özel mantar maskesi ve filtresini hemen alın.

Unutmayın piyasada satılan 200-300tl lik 3m toz maskeleri sizi asla korumaz. Sizi mantarların zararlarından sadece tek bir ürün korur. Kayra mantarda satılan 3M Mushroom PX100 (mantar filtresi) sizi tamamen korur.

Mantarhanelerde ve mantarın yanında kullanılacak maskeyi ve filtreyi nereden bulurum?

Mantar sporlarından, tozundan zehirinden zararından poleninden koruyan en uygun gaz maskesi ve filtresi
Mantar sporlarından, tozundan zehirinden zararından poleninden koruyan en uygun gaz maskesi ve filtresi

Mantarcıların mantar sporlarından kullanması gerektiği maske ve filtre seti Mantarhane maske ve filtre seti adı altında bir koruma seti var. Markası 3m ama her 3m ürünü olmaz. Sizi mantar zehrinden koruya özel mantarhaneler için üretilmiş ürünün adı 3M Mushroom PX100 (mantar filtresi) .Bu ürünü Kayra Mantar şirketinden rahatlıkla isteyebilirsiniz. Size set halinde gelecek ve hemen kullanabileceksiniz. Maske setini sipariş vermek için Kayra Mantar iletişim bilgileri: 0506 837 96 69 satis@kayramantar.com www.kayramantar.com

Maske 3M 7502 Seri Yarım Yüz Maskesi olup yanında 2 adet mantar sporları için tam koruma sağlayan filtre ile geliyor.

Hangi Maske ve filtre bizi Mantar sporlarından zararından korur?

Mantar sporlarından, tozundan zehirinden zararından poleninden koruyan en uygun gaz maskesi ve filtresi
Mantar sporlarından, tozundan zehirinden zararından poleninden koruyan en uygun gaz maskesi ve filtresi

Eğer bu sırada mantar sporlarından koruyan bir koruyucu gaz maskesi kullanmıyorsanız vay halinize. İstiridye mantarının özellikle hasat döneminde sizi astı bronşit hastalığıyla tanıştırma olasılığı yüksek olan sporlar yoğun şekilde ortama dağılır.

Bu sporlar ortamın sıcak oluşuyla daha da artar. Mantar sporlarından bizi koruyacak gaz maskesi ve filtresi kullanmıyorsanız astım hastalığına yakalanma riskiniz var demektir. Keza bu hastalığa yakalanmış birçok mantar üreticisi bu mesleği bırakıp mantarhanesini satmak zorunda kalmıştır. Eğer astım bronşit olmamak istiyorsanız kayın mantarı sporlarından sizi koruyacak filtre ve gaz maskesi kullanmanızı öneriyoruz.

Mantar sporlarından bizi koruyacak maskeyi kimden satın alırım diye merak edenlere maske ve filtre setini bu adamlardan satın alabilirsiniz. Kayra Mantar 0506 837 96 69 satis@kayramantar.com İstanbul’da bulunmakta.

Setin içinde 1 adet maske ve 2 adet filtre var. :Mantar maskesi fiyatını öğrenmek için kayra mantarın cep telefonunu arayıp öğrenin. Unutmayın mantarhanede kullanılacak gaz maskesi ve filtreyi bir tek kayramantar satıyor.

Mantarhanelerde mantarlar için koruma sağlayan (spor, toz, polen) maske ve filtre

Mantar sporları için hangi maske ve filtre kullanılmalı: Astım bronşit

Unutmayın piyasada satılan 200-300tl lik 3m toz maskeleri sizi asla korumaz. Sizi mantarların zararlarından sadece tek bir ürün korur. Kayra mantarda satılan 3M Mushroom PX100 (mantar filtresi) sizi tamamen korur. 

3M 2138 Filtre P3 R

Organik – Ozon Gaz/Buhar Filtresi

3M™ 2138 P3R Filtreleri, katı ve sıvı partiküllere, limit altındaki organik ve asit gazlarına aynı zamanda 10 xTLV’ye kadar ozona karşı ekstra koruma sağlar.

Ek olarak OEL’in altındaki organik buhar ve asit gazlarına karşı da koruma sağlar. 3M™ 6000 Serisi ve 3M™ 7000 Serisi Yarım ve Tam Yüz Maskeleri için uygundur.

Filtreler için tipik endüstriyel uygulamalar ilaç endüstrisi, kimyasal tozlar, inşaat, taşocağı/seramik işleri, ateşe dayanıklı malzeme işleri, dökümhaneler, tarım, ağaç işleri ve gıda endüstrisidir.

Yorumlar

Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz