Rüyada mantar yemek ne demek

0

Rüyada mantar yemek ne demek diye merak edenlere her sorunuza cevap bulacağınız bir yazı yazdık. Rüyada mantar görmek bir çok şekilde gerçekleşir. Rüya tabiri arasında mantar yemenin ne anlama geldiğini bu yazımızda detaylıca anlatacağız. Eğer siz de rüyanızda mantar yediyseniz ve rüyada mantar yemenin manası nedir diye soruyorsanız buyurun yazımızı okuyun.

Rüyada mantar yemek

Rüyada mantar yemek ne demek diye merak ediyorsanız bu bölümdeki tabiri iyice okuyun. Rüyada mantar yemeği yapmak şu manaya gelir. Anlık heyecanlar ve gelip geçen heveslerdir. Rüyada mantar yemek uğraş vererek kazandığı toplu haldeki paraya, zorluklarla düşlediği huzura, verdiği uğraşların sonunda hasret duyduğu statüye, zorlanarak umduğu başarıya diye yorumlanır.

mantar-turleri-zehirli-mantarlar-yenmeyen-manatar

Kişinin hiçbir konuda somut olmayan düşünceleri sebebi ile konsantre sorunu yaşadığına, işine olduğu kadar, ailesine de gerekli değeri veremediğine ve varmak istediği hedefi belirleyemediğine yorumlanır. Rüyada mantar yemeği yapmak ve yemek tabiri; helal mal ve para kazanmaya işaret eder.

mantar-yemegi-mantar-sote
Mantar sote

Rüyada mantar yemenin anlamı

Rüyada mantar yemenin anlamı, kazanca, mülke, paraya, uzun hayata, helal mala, hasta için sağlığa, huzura ve şifaya işaret eder. Rüyada mantar yenilmesi, refah ve sevince, helal mal ve nimete işaret eder. Rüyada bir restoran ya da başka bir mekanda mantar yediğini görmek, lokma ve şansa, başka bir kimseye mantar ısmarladığını görmek ise, insanlara iyilik etmeye çalıştığımıza işarettir. Genel anlamda verimli bolluk bereketli anlamında düşünebiliriz. Rüyanızda gördüğünüz mantar yemeği tanrı hayra çevirir umarız.

Aşağıda Zehra adlı takipçimizin gönderdiği mantar rüyasını paylaşıyoruz:

Rüyamda sağ kolumun bileğimden dirseğime kadar mantar çıkmıştı mantarın üzerinde böcekler vardı ve ben korkup bu böcekleri üflüyordum daha sonra biri bu mantarların şapkalarını kesti şapkaların altında yazılar vardı ne yazdığını hatırlayamıyorum sonra köklerini tek tek sökmeye basladı o adam ve kolum rahatladı bir evin çatı katındaydım namaz kılan iki kişi vardı ve deprem olmaya başladı ben bu iki kişiyi yanıma aldım deprem oluyor güvenli bir yere geçin dedim biri ısrarla ben kıble tarafında duracağım dedi bende kenarda da kıblede durursun diye yanıma aldım tekrar namaz kıldığı yere gitti bende arkasından gittim deprem durdu ve ben burası daha güvenliymiş diyerek uyandım.

 

Yorumlar

Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here