İstiridye mantarı alım satım yerleri – Toptan

8

İstanbul’da açılan ve hem toptan hem perakende satış yapan istiridye mantarı (kayın) satışı yapan Kayra Mantar adlı güvenilir ve güçlü bir şirket açıldı. Kayra Mantar adlı bu şirketin kayın mantarı (istiridye mantarı) alanında yeni nesil genç bir girişimci olduğu öğrenildi. 1.5 dönümlük arazi içerisindeki tesiste tam otomasyonlu hijyene dikkat edilerek üretilen iyi tarım sertifikalı mantarların toptan ve perakende satışı yapılmakta. Mantar siparişi vermek isteyen müşteriler ister mantarı evine kadar isteyebiliyor isterse de Kayra Mantar tesisinden kendi eliyle teslim alabiliyor. Bilimsel ve tüm hijyen kurallarına uygun yapılan bu mantar üretimi sayesinde Kayra Mantar çok kısa sürede İstanbul’daki en iyi istiridye mantarı üreticisi oldu.

istiridye-manatari
İstiridye mantarı alım satım yerleri – Toptan

Kayra Mantar: İstiridye mantarında nicelik değil nitelik önemli

Nicelikten çok niteliğe önem veren bu yeni nesil genç girişimciler büyük bir boşluğa ve bilgisizliğe sahip olan mantar üreticilerinin arasında adeta parlayan bir yıldız gibi yerini aldı. Genç çiftçi olarak Kayın mantarı (istiridye mantarı) üretimine başlayan genç girişimciler bu alanda Türkiye ve dünya genelinde mantar ihtiyacına cevap vermeyi hedef olarak belirlemişler.

Türkiye’nin genç girişimi: Kayra Mantar

Türkiye’nin kalite ve kurumsallık yönünden çok eksiği olan istiridye mantarı sektörüne yeni bir soluk olarak giren Kayra Mantar artık Yurt içi ve yurt dışı müşterilerine kaliteli istiridye mantarı sunmaktan gurur duyar. Toptan ve perakende istiridye (kayın) mantarı isteyen tüm müşteriler aşağıdaki iletişim bilgilerinden İstanbul’da bulunan tesise ulaşabilirler.

Mail: mantarlar.info@gmail.com

GSM: 0506 837 96 69

Ofis: 0212 …

kayra mantar logo
kayra mantar logo

 

 

Yorumlar

Yorum

8 YORUMLAR

 1. Edirnede 400m2 kapali tesisimde aylik 15ton -18 ton arasi istiridye mantari kuzu gobegi mantari uretiyorum
  05350746026 dogan halil
  Toptan alimlarda fiyat 7tl (-3 derece dolaplarda raf omru 15gun)
  Salamura alimlarda kolisi 500gr 12li 90tl (dogal yollar ile salamura raf omru 1 yil)
  Vegan kokorec 300gr kolide 24adet 120tl (dondurulmus gida raf omru 2 yil)
  Firmamiz yasaldir fatura isteyene faturasi ile +kdv

 2. ben günde 30kilo istiridye mantarı üretiyorum alan var mı arkadalşar ulaşın bana istanbul hüseyin34@hotmail.com 7.5 tl toptan

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here