İstiridye mantarı alım satım yapan kişiler – İstanbul

13

İstiridye mantarı (Kayın Mantarı) İstanbul’da alım satım yapan güvenilir yeni bir şirket açıldı: Kayra Mantar. İstanbul bölgesinde ya da Marmara Bölgesi’nde istiridye mantarı alan ve satan bir kurum ar artık. Eğer az (kilo) ya da çok (ton) miktarda istiridye mantarı satın almak istiyorsanız arayacağınız en güvenli ve dürüst bir kuruluş var artık. O da İstanbul’da yeni genç girişimcilerin kurduğu şirket olan Kayra Mantar. Kayra Mantar 2016 yılında istiridye mantarı üretiminde yeni bir anlayışla adeta taze kan olacak. Mantar sektöründeki karmaşa ve kalitesizliğe dur demek ve artık Türkiye’de istiridye mantarının nasıl yapılması gerektiğini insanlara gösterme konusunda örnek olmak için faaliyetlerine başladı. İstanbul Çatalca ve Halkalı bölgelerinde tesisleri bulunan ve 1500m2 üzerine kurulu tesisiyle hem hem İstanbul hem de tüm Türkiye’ye istiridye mantarı ve kompost ihtiyacını karşılamak üzere tüm gücüyle çalışmalara devam etmekte. İster istiridye mantarı siparişinizi kapınıza kadar getiriyor dilerseniz de tesisten size teslim ediyor. Sahip olduğu 6 adet istiridye mantarı tesisiyle ürettiği tonlarca mantarı önceliği olan İstanbul’un talebini karşılamak üzere var gücüyle hizmetinizde.

Tek telefonla istiridye mantarı kapınızda: Kayra Mantar

İstiridye mantarı alım satım - Kayraa Mantar - İstanbul
İstiridye mantarı alım satım – Kayraa Mantar – İstanbul

İstiridye mantarı alan-satan pazarcı market manav ve marketler dahil tüm tüketicilerin talebini karşılamaya çalışan Kayra Mantar müşterilerine kaliteli ve güvenilir bir hizmet için tüm personeliyle her gün daha da büyüyor. İstiridye mantarı alım ve satımı için aşağıdaki iletişim bilgilerinden sipariş verebilirsiniz.

Kayra Mantar

GSM: 0506 837 96 69

Mail: mantarlar.info@gmail.com

 

Yorumlar

Yorum

13 YORUMLAR

    • daima üretim istıridye mantarım birici kalıte istanbul şile 0539 565 4722

    • valla sami kardeş açkalıp 5e de veren var piyasayı öldürmemek için gerekirse çöpe dökerim deyip 8e veren de var arada dolanıyor fiyatlar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here